دریچه و بوم

آشنایی با هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی(بخش سوم)

روابط‌عمومي شرکت سرمايه‌گذاري ايرانگردي و جهانگردي

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی متعلق به شركت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی به عنوان گسترده‌ترین گروه هتل‌داری كشور با بیش از چهل سال قدمت بنیان‌گذار و ایجادكننده هتل‌داری به صورت زنجیره‌ای مطابق با استانداردهای هتلی روز در كشور است.

این مجموعه از شمال تا جنوب كشور گسترده است و در۲۴ استان كشور نزدیک به ۶۰ هتل را در اختیار داشته و خدمات اقامتی و پذیرایی مناسبی را به اقشار مختلف جامعه و گردشگران داخلی و خارجی ارائه می‌كند؛ همچنین این شركت برگزاركننده تورهای بازنشستگی ویژه بازنشستگان محترم كشوری است.

در شماره گذشته توضیحاتی را پیرامون فعالیت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به نظر خوانندگان محترم رسانده و به معرفی هتل‌های جهانگردی ناهارخوران گرگان، چلندر نوشهر، چالوس، نمونه انزلی، لاهیجان، خزرشهر، دیزین، شمشک، میگون و رستوران جهانگردی عباس آباد بهشهر پرداختیم. در این شماره نیز قصد داریم تعداد دیگری از هتل‌های ایرانگردی وجهانگردی را به خوانندگان ارجمند معرفی نماییم.

اصفهان

هتل اصفهان: هتل جهانگردی اصفهان دارای ۵۰ باب اتاق شامل ۲۶ اتاق دوتخته، ۱۸ اتاق سه تخته، ۹ باب سوئیت، همچنین سالن پذیرایی با ظرفیت ۱۵۰ نفر می باشد.

فارس

هتل شیراز: هتل جهانگردی شیراز با مساحت ۲۰،۰۰۰ مترمربع دارای ۳۸ باب اتاق شامل ۲۴ اتاق دوتخته، ۸ سوئیت دوبلکس و تعداد ۶ سوئیت لوکس می باشد.

بوشـهر

هتل دلوار:  هتل جهانگردی دلوار بوشهر دارای ۶۵ باب اتاق شامل ۵۱ اتاق دو تخته، تعداد ۶ اتاق سه تخته و ۸ سوئیت و همچنین ۳ رستوران با ظرفیت ۲۴۰ نفر، میهمانان خود را به بهترین نحو ممکن پذیرایی می کند.