کاربر گرامی

لطفا قوانین و مقررات استفاده از این وب سایت را به دقت مطالعه فرمایید ، شروع استفاده شما از این وب سایت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده برای استفاده از آن می باشد .

۱- وب سایت boomconcept.ir یک وب سایت اطلاع رسانی در خصوص مسائل بوم شناسی ، فرهنگی ، هنری به زبان فارسی می باشد .

۲- تنها هدف این وب سایت در اختیار گذاشتن مطالب گرد آوری شده همکاران در حیطه بوم شناسی ، مردم شناسی ، فرهنگ ، شهرسازی ، هنر و معماری به مخاطبان خود است .

۳- این وب سایت ایمن بوده ، لذا هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های نرم افزری که ممکن است از بستر اینترنت به کامپیوتر شما وارد شود را به عهده نمی گیرد .

۴- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده در سایت ، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد و این وب سایت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت .

۵- کاربران می توانند با ارسال پیام به ایمیل info@boomconcept.com یا درج نظر در بخش تماس با ما ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند .

۶- با توجه به عمومی بودن بخش نظرات ، بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی مجاز می باشد .

۷- این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی ، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم به گسترش یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات در هر زمان اقدام نماید .