دریچه و بوم

آشنایی با هتل های ایرانگردی و جهانگردی (بخش اول)
متن: روابط عمومی شرکت سرمایه گزاری ایرانگردی و جهانگردی

گروه هتل هاي ايرانگردي و جهانگردي متعلق به شركت سرمايه گذاري ايرانگردي و جهانگردي به عنوان گسترده ترين گروه هتل داري كشور با بيش از چهل سال قدمت به عنوان بنيانگذار و ايجادكننده هتل داري به صورت زنجيره اي مطابق با استانداردهاي هتلي روز در كشور بوده است. اين مجموعه ارائه دهنده فعاليت سازمان مراكزايرانگردي و جهانگردي سابق در شكل نوين آن است كه با در اختيار داشتن بيش از ۶۰ هتل و مجتمع اقامتي و پذيرایي بزرگ و كوچك در ۲۴ استان كشور و ظرفيت اقامتي بالغ بر۴۰۰۰ تخت و حدود يك هزار نفر پرسنل كارآموخته و آموزش ديده در زمينه هاي هتل داري، پذيرايي و تشريفات و در راستاي اهداف عاليه شركت و نيز همسو با سياست هاي كل سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري مبني بر ارائه خدمات مطلوب به مهمانان داخلي و خارجي و جلب رضايت مندي مشتريان خود از طريق ارتقاي دانش و مهارت فني پرسنل و توسعه و بازسازي هتل ها فعاليت مي نمايد. در اين شماره معرفي تعدادي از مراكز اقامتي و پذيرايي اين مجموعه را به نظر خوانندگان محترم مي رسانيم.
مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در حال حاضر ۵۳ هتل را در سطح کشور تحت پوشش دارد که طی فصول مختلف به معرفی برخی از این هتل‌ها خواهیم پرداخت.

گلستان – ناهارخوران
این هتل دارای ۶۷ باب اتاق شامل ۳۱ اتاق دو تخته هتلی، تعداد ۲۲ کلبه دو تخته، ۱۴ سوئیت و همچنین دو رستوران جدید و سنتی می‌باشد.

مازندران – خزرشهر
این هتل دارای ۱۷ ویلای ویژه شش تخته، یک ویلای معمولی شش تخته، ویلای ویژه چهار تخته، ویلای معمولی چهار تخته و ۸ ویلای شش تخته سوپر ویژه می‌باشد.

مازندران – چالوس
مجتمع جهانگردی چالوس دارای ۲۲ کلبه سه تخته، ۴ کومه سه تخته، ۳ سوئیت دو تخته، ۲ سوئیت ویژه سه تخته و یک ویلای ویژه سه تخته می‌باشد.

مازندران – عباس آباد
رستوران عباس آباد بهشهر با ظرفیت ۳۰۰ نفر با دارا بودن یک واحد ویلا همچنین در اختیار داشتن کادری مجرب پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری می‌باشد.

گیلان – لاهیجان
این هتل دارای ۱۹ اتاق دو تخته، ۲ سوئیت دو تخته و ۲ سوئیت دو خوابه و همچنین رستورانی با ظرفیت ۲۰۰ نفر می‌باشد.

گیلان – نمونه انزلی
این هتل دارای ۱۰ اتاق دو تخته رو به دریا، ۱۰ اتاق دو تخته پشت به دریا، یک کانکت چهار تخته رو به دریا و پشت به دریا می‌باشد.

البرز – دیزین
هتل جهانگردی دیزین با در اختیار داشتن ۱۵۶ اتاق شامل ۶۲ اتاق دو تخته، ۵۴ اتاق سه تخته، ۱۳ سوئیت رویال و ۲۷ کلبه، همچنین ۲ رستوران با ظرفیت ۱۳۰ نفر از جمله با کیفیت ترین هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی محسوب می‌شود.

تهران – شمشک
هتل شمشک دارای ۱۷ باب اتاق شامل ۱۱ اتاق ۲ تخته، ۲ اتاق یک تخته، سه سوئیت ۴ تخته و یک سوئیت ویژه ۴ تخته، همچنین سالنی با ظرفیت ۱۵۰ نفر، پذیرای گردشگران و ورزشکاران داخلی و خارجی است.

تهران – میگون
هتل میگون با دارا بودن ۳۶ باب اتاق و ویلا شامل ۱۸ اتاق ۲ تخته، ۶ سوئیت چهار تخته، ۶ ویلای دوبلکس چهار تخته و ۶ ویلای معمولی چهار تخته همراه با سالنی با ظرفیت ۸۰۰ نفر، رستوران سنتی، کافی شاپ اختصاصی و سالن ماساژ پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.