دریچه و بوم

آشنایی باهتل های ایرانگردی و جهانگردی(بخش دوم)
روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
www.ITTIC.com

گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی متعلق به شركت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی به عنوان گسترده ترین گروه هتلداری كشور با بیش از چهل سال قدمت بنیانگذار و ایجادكننده هتلداری به صورت زنجیره ای مطابق با استانداردهای هتلی روز در كشور است.
این مجموعه از شمال تا جنوب كشور گسترده است و در۲۴ استان كشور نزدیک به ۶۰ هتل را در اختیار داشته و خدمات اقامتی و پذیرایی مناسبی را به اقشار مختلف جامعه و گردشگران داخلی و خارجی ارائه میكند؛ همچنین این شركت برگزاركننده تورهای بازنشستگی ویژه بازنشستگان محترم كشوری است.
در شماره گذشته توضیحاتی را پیرامون فعالیت گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به نظر خوانندگان محترم رسانده و به معرفی هتلهای جهانگردی ناهارخوران گرگان، چلندر نوشهر، چالوس، نمونه انزلی، لاهیجان، خزرشهر، دیزین، شمشک، میگون و رستوران جهانگردی عباس آباد بهشهر پرداختیم. در این شماره نیز قصد داریم تعداد دیگری از هتلهای ایرانگردی وجهانگردی را به خوانندگان ارجمند معرفی نماییم.

هتل دامغان
هتل جهانگردی دامغان دارای ۱۴ باب اتاق شامل ۹ اتاق دو تخته، ۴ اتاق سه تخته و یک سوئیت چهار تخته و همچنین سالنی با ظرفیت ۱۶۰ نفر آماده پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی است.

چايخانه حمام يزد
حمام خان معروف به گرمخانه نورحمامی است که توسط محمدتقی خان بافقی حاکم یزد به سال ۱۲۱۲ ه ق بنا شده و امروزه به عنوان چایخانه و رستوران سنتی استفاده میشود. حمام خان در میدان خان و در کنار مجموعه خان یزد واقع شده است.

يزد
این هتل دارای ۴۱ باب اتاق شامل ۳۸ اتاق دو تخته،۳ سوئیت و همچنین سالنی با ظرفیت ۴۰۰ نفر پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

هتل سمنان
این هتل دارای ۳۶ باب اتاق شامل ۳۴ اتاق دو تخته، ۲ سوئیت چهار تخته و همچنین سالنی با ظرفیت ۲۵۰ نفر ضمن آمادگی پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی، فضایی مناسب جهت برگزاری مراسم مختف است.

هتل کرمان
این هتل دارای ۶۱ باب اتاق شامل ۵۰اتاق دو تخته، ۳ اتاق سه تخته، ۴ باب سوئیت رویال، ۴ باب سوئیت معمولی و همچنین ۵ سالن و رستوران جمعاً دارای ظرفیت ۵۸۰ نفر است.

هتل بسطام
این هتل دارای ۲۵ باب اتاق شامل ۱۵ اتاق دو تخته، ۶ اتاق سه تخته و ۴ سوئیت ۳ تخته ویژه میباشد و همچنین در محوطه آن آلاچیق همراه با ارائه خدمات پذیرایی قرار دارد…اطلاعات بیشتر در بوم ۵و۶